KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13875117
nr 1387 5117
Ivar Kamke
(1882-1936), Sverige
Signerad, akvarell, 29x27 cm, yttermått inklusive ram: 53x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:28:19
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Ivar Kamke
Läs mer om Ivar Kamke